Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w Puławach. "Czujemy się upokorzeni decyzjami rządu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 13:26 Powrót do artykułu
jak nie przystąpia do egzaminów to beda zwykłymi zerami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje 15 lat i patrzę na to jeszcze w inną stronę chyba najważniejsza o której nikt nie pisze... Nie ma oceny i systemu motywacyjnego, który jest dany nauczuciel paddawany sprawdzany często i ci którzy są zaangażowani i są naprawdę dobrzi nagradzani....dyrektor to menadżer a nie gisc który siedzi 20 lat i jest wypalony.... Nauczyliśmy się w Polsce i tak też jest w szkole nijakosci sredniactwa, i tak jest..... Jest jak też niech się kręci.... Ja jestem z tych nauczycieli co 7-15 i jakość ale i płaca nie może być tak zróżnicowana jak jest teraz mówię o tym że w dużych miastach więcej kasy to i więcej dostają Nauczyciele.... I umówmy się przy 40 h 5000 na rękę po 15 latach dla dobrego nauczyciela przy naszych warunkach było by ok..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby inteligencja a tak ich Broniarz wydyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką mój syn chodzi do szkoły dziesiątki do gimnazjum i mam pytanie co jutrzejszym dniem mam go wysłać do szkoły gdy nie ma lekcji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele widać też takie świni..., że dziecim nie daja spokojnie podejśc do egzaminów. Może rzeczywiscie dac kase na świnie z zagrody przynajmniej pożytek jakis bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką mój syn chodzi do szkoły dziesiątki do gimnazjum i mam pytanie co jutrzejszym dniem mam go wysłać do szkoły gdy nie ma lekcji ?
 musza zorganizowac zajecia opiekuńczo wychowawacze i jak jest zapisany na obiady to tez szkola ma zapewnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi strajkowanie, wpadaja na kilka godzin poplotkowac i do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to będzie jutro wyglądało z perspektywy dziecka siedzi na lekcjach na telefonie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak rząd sie już więcej nie ugnie, strajjkiem tylko tracicie pensje, ale wasz wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to będzie jutro wyglądało z perspektywy dziecka siedzi na lekcjach na telefonie ?
 nauczyciele nawet ci co nie strajkują podobno mają zakaz prowadzenia zajęć dydaktycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta walną jak łysy grzywą o kant koła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nam się tu mocno pisiory denerwują. Te bluzgi, prostackie komentarze. Słowem dobra zmiana! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam propozycję dla tych co tak przeciw niech przyjdą na 18 h do obojętnie którego przedmiotu.... W niektórych klasach widać właśnie te dzieci które są wychowywane przez tych co piszą źle.... Jako nauczyciel nieraz proste polecenie stuj siedź przesuń się itd nawet trzeba mówić 10 razy i uwaga do dziennika 1 czy dyrektor czy pójście do psychologa szkolnego jest wysmiewane przez ucznia bo to się zadzialo przez te kilkanaście lat zniszczyli nauczycieli... Nayczyciel zaczyna być nikim brak pozycji nauczyciela.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę czytających ten wpis, aby przytoczyli (jesli znają) przykład zakładu pracy w kórym przyznano jednorazowo 30-to procentową podwyżkę. Ja takiego nie znam. Słyszymy wiele o lekceważeniu i deprecjonowaniu zawodu nauczycielskiego przez obecny rząd, bo nie godzi się na żądane kwoty. Czy mamy przez to rozumieć, że poprzednicy (myślę tu o wielu wcześniejszych rządach) Was tak bardzo docenili  i dopieścili  finansowo, że nagle przez ostatnie 3,5 roku rządów PiS nastąpiła katastrofa a Wasze wysokie  zarobki zżarła inflacja? Nic podobnego! Inflacja jest na symbolicznie niskim poziomie, więc za poprzednich rządów chyba też kolorowo nie było! Więc o co chodzi? Każdy średnio rozgarnięty obserwator wie, że przecież jest rok wyborczy, więc trzeba rządowi dowalić, a najlepiej zmieść z powierzchni ziemi, szczególnie jesli kartą przetargową są dzieci i ich rodzice. I o to chodzi organizatorom tej nauczycielskiej hucpy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani/Panie nauczycielu (nieważne jakiego przedmiotu Pan/Pani uczy) - z taką ortografią nie należy się ani zlotówka podwyżki! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wfu może być a 2 miałem na maturze z polskiego i co zostałem naczycielem.... Ale ja nie mogę najgorzej że to znów polityka.... Tak to cały czas jest odbierane... tylko w mojej szkole nikt nie mówi że to polityczny strajk kuźwa dajcie sobie na wtrzymanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acha oko jak tak masz się wpisywać to daj sobie spokój 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z tym strajkiem. Po pierwsze za pisz nauczyciele dostali już bodajże 3 podwyżki więc dlaczego wciąż strajkuja ,dlaczego za PO nie było takich strajków mimo że były niższe pensje? I na początku może warto się zastanowić na jakim poziomie jest nauczanie ,każdy nauczyciel powinien zrobić duży rachunek sumienia. Akurat chodziłem do 11 i na niektórych lekcjach nic nie robiliśmy przez 3 lata a na innych jak na historii koleżanka nie wiedziała kto jest prezydentem Polski w 3 liceum i zdała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje 15 lat i patrzę na to jeszcze w inną stronę chyba najważniejsza o której nikt nie pisze... Nie ma oceny i systemu motywacyjnego, który jest dany nauczuciel paddawany sprawdzany często i ci którzy są zaangażowani i są naprawdę dobrzi nagradzani....dyrektor to menadżer a nie gisc który siedzi 20 lat i jest wypalony.... Nauczyliśmy się w Polsce i tak też jest w szkole nijakosci sredniactwa, i tak jest..... Jest jak też niech się kręci.... Ja jestem z tych nauczycieli co 7-15 i jakość ale i płaca nie może być tak zróżnicowana jak jest teraz mówię o tym że w dużych miastach więcej kasy to i więcej dostają Nauczyciele.... I umówmy się przy 40 h 5000 na rękę po 15 latach dla dobrego nauczyciela przy naszych warunkach było by ok.....
 Zgadzam się. Dla dobrego nauczyciela za 40 godzin pracy 5000 złotych netto byłoby OK. Ale dla dobrego! To strajk polityczny którego celem jest powrót do gry komuchów z SLD! Przecież na dziś wielu Polaków marzyłoby o takich poborach jakie mają nauczyciele! Co by było gdyby dziś każda grupa zawodowa zażądała 1000 złotych netto podwyżki miesiecznie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi strajkowanie, wpadaja na kilka godzin poplotkowac i do domu
 Organizatorzy tego straju są BEZCZELNI! Wrzuciłbym 100 procent tej roszczeniowej grupy na zbitą mordę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...